මා රවීණා හා විවාහ වී වසර හතරක කාලයක් ගතවී තිබුනද මා නියැලී සිටි යම් කිසි වූ අධ්‍යාපනික කටයුතු කිහිපයක් නිසාවෙන් දරුවෙකු පිළිබඳ වූ තීරණය  තවත් ටික කලකට ප්‍රමාද කිරීම අප දෙදෙනාගේම තීරණය විය. එබැවින් ඇය හා මම ඇති පදමට රමනයේ යෙදුනෙමි. ඇයද මා මෙන්ම විය. මා ඇයව බලාපොරොත්තුවන ඕනෑම විටක ඇය කාම ධේනුවක මෙන් මා ඉදිරිපසට පැමිණෙන්නේ ඉමහත් ආශාවෙනි.. ඇගේ තනපුඩුවල සැපුම් පැල්ලම් එමටය. ඇය සැබවින්ම කාම ධේනුවකි. මා ඇතැම් විට ඇයට හපන්‍ විය. ඇයට හොර රහසේ ඇතැම් අය සමඟ ලිංගිකව හැසිරුනු අවස්ථා එමටය. ඇතැමුන් සරාගී රසඟනාවියන් විය. කාම ආශාවෙන් පිරුණු පිරිමින්ද ඒ අතර විය.. කෙලින් වූ විට කවුරුන් උවත් මට කම් නැත.. එක් රාත්‍රියක මා හිතා මතාම බිරිඳගේ යෝනිය පිරිමදින්නට විය.. ඒ ඇයව එක් දෙයකට දැලේ දාගැනීම සඳහා පමනක්ම විය. 

 ” බබා ”

 “ම්ම්ම්ම්ම්ම්”

 ඇය දැනටමත් මත්වී ඇත.

 ” තව එකෙක්ව අපි දෙන්නගෙ ඇඳට නග්ගගමු ”

 ” ම්ම්ම්ම්ම්ම්ම් ”

 ඇයට ඉන් එහා වූ දෙයක් කීමට සිහියක්ද නොවූ හෙයින් මම ඇගේ දෙතොල් මත කිමිදුනෙමි.. ඒ අතර මගේ දුරකතනයෙන් යමෙකුට ඇමතුමක්  ගැනීමටද මා උත්සුක විය.

 ” මචන් , උබ අර වැඩේට ඕකේ නම් වරෙන් දැන් ”

 මා ඇමතුම විසන්දි කලා පමනි.

 ” කවුද එන්නෙ.. ඔයාට හොඳටම විස්වාසද අයියෙ ”

 ” හ්ම්ම්.. මම ඔයාව අද ගැටගහනවා.. මාව විස්වාස කරලා ඉන්න.. තේරුනාද ”

 ඇයගෙන් පිළිතුරක් නොවූවද අකමැත්තක්ද නොවීය.. මා ඒ සඳහා දක්ෂය..ඇගේ දකුණතෙ හි මැණික් කටුව අතින් අල්ලාගන මම සිපගත්තෙමි. හදිසියේ අවැසි උපාංගද නොවූ හෙයින් ඇගේම දුහුල් ගවුම කප්රුකක් විය.. එය ක්ශනිකයෙන් ඉරා දැමූ මා ඇගේ සිපගත් අත්ම එයින් වෙලා ඇඳ විට්ටමට වන්නට තා ගැටගැසූවෙමි.. ඇයව තව දුරටත් කාමී ලොවක රැඳවීම සඳහාම මා ඇගේ යෝනිය විටින් විට තෙත් කර තැබුවෙමි.. ඇගෙ වම් අතටත් පෙර ලැබීමම විය..ඇය ඇස් වසාගන වෙසඟනක් මෙන්  තනපුඩු තියුණු කරගන නිරුවතින් වැතිර සිටියි.. ඇය දුටුවිට මා හට ඇතිවූයේ ඉමහත් වූ ආඩම්බරයකි..  මම මගේම කළු ස්කාෆයකින් ඇගේ ඇස් ආවරණය කිරීමට මත්තෙන් ඇගේ ඇස්ද ආදරයෙන් සිපගත්තෙමි.. ආරාධිතයාට ඇත්තේ පීත්ත පටිය කැපීම පමණි.. විදුලි සීනු නාදය ඔහුගේ පැමිණීම සැලකලේය.. මා ගොස් ඔහුව සාදරයෙන් පිළිගෙන දොරද අගුළු දමා ඔහු කැටුව කාමරය වෙත ඇදුනේ අමර රමණයක් මවාගනය.. ඇඳෙහි වූ වෙසඟන මාගේ මිතුරාගෙ ඇස්මත දිළිසෙන්නට විය.. ඔහු මාගේ ලිඟුවටද මිතුරු තට්ටුවක් දමා ඇඳෙහි කොනක අසුන් ගෙන ඇඟේ පියයුරු වෙත අත යොමුකළේය.. නමුත් ඔහු අවසරගැනීමට මෙන් නැවත මා දෙස බැලූ අතර මා ඉරියව්වකින් අවසර දුන්නෙමි.. කටහඬ අවදි කිරීමට පැකිළුණු හෙයින් නිහඬ උපවාසයක මෙන් මාගෙ ප්‍රියම්බිකාවගේ පියයුරක් මත අත් හොවා හෙමින් පිරිමදින්නට විය..

 ” බබා.. ”

 ඒ මා නොවන බවට සැලවීම සඳහාම මාද අනිත් පස පියයුරුවෙන් අත් තැබුවෙමි.. මිතුරාද ආසාවෙන් පියයුරු අතගාමින් අනිත් අත වෙසඟනෙහි යෝනි ගුල වෙත හෙමින් රැගෙන යනවා මා දුටුවෙමි.. ඇඟේ තන උල්වීය.. නොපමා වූ මා ඇගේ තොල් සිඹ ගෙල ලෙවකන්නට පටන් ගෙන ඇයව තව තවත් ඇවිස්සුවෙමි.. මිතුරාද නොදෙවනි වී ඇගේ ගෙල තෙත් කරන්නට විය.. ඇය එකම කෙඳිරියකය.. මිතුරාත් මාත් දිව තනපුඩු වෙතට රැගෙන ආවෙමු.. තන මිරිකමින් උරාබී එතන එක කෙලියකි.. ඇගේ තන රත්පැහැ විය. රසඟ තුල වූ මිතුරාගේ අතැගිලි මැයගේ මුව තුළට ඇවිද මෙන් යයි. ඇයට එය රස වැටුනි..මා නැගිට ඇගේ උරහිස් දෙපසින් දණ ගසා පැද්දෙමින් ඇති මගේ රසඟ ඇගේ මුහුණ මත පිරිමදිමින් නාදළු දෙතොල් අතරින් හෙමින් රිංගා යැව්වෙමි.. ඇය මාගේ රසඟ පාලනයට මනා වූ පලපුරුද්දක් ඇති තනැත්තියකි.. උගුරට එබුවද ඇයට පුරුදුය.. ඇය ලිඟුව රිසිසේ රසවිදියි.. මිතුරාද ඒ නිමේෂයේ යෝනි රස සොයා ගොස් අවසන්ය.. ඔහු සුනඛයෙකු මෙන් මා හට දිස්විය.. ඔහුගේ දිව මැයගේ කකුල්  නිරායාසයෙන්ම එසවීමට තරම් තියුණු බව මට වැටහුනි.. ඔහුට රිසිසේ රස විඳ අවසන් වන තුරු බලා සිටි මා ඇගේ මුවට විරාමයක් ලබා දුන්නෙමි. මා එසේ ලබා දුන්නද ඒ තනතුර මාගේ මිතුරා සන්තක විය.. මා දැනුවත්ව ඇය වෙනකෙකුගේ රසඟක් මුල්ම වතාවට රස බලන්නට විය.. එය මාගේ තරම්ම නොවූවද කදිම රසඟකි.. ඇය කෙල පෙරාගනිම් එය රසබලන අතර තුර මිතුරා විසින් තෙත් කර ඇති යෝනිය මත මා ලිඟුව ඒ මේ අත හැසිරවන්න විය.. ඒ ඇයට සංඳා කිරීම සඳහාය.. ඉක්බිති මා ඇතුල්වූවෙමි.. ඇගේ තනපුඩු මිරිකමින්ම යෝනිය තුළ රසඟේ අණසක පැතිරුවෙමි.. තව තවත් ඉවසීමට පලක් නොවූ හෙයින් කෙමෙන් කෙමෙන් තීව්‍රව ක්‍රියාකෙළෙමි.. රසඟ ගර්බ බිත්තිමතම වදිනවා මෙන් විය. ඇගේ ඉන තදින් අල්ලාගත් මා තව තවත් වේගයෙන් පහර දුන්නෙමි.. පසුව මිතුරාටද ඇරයුම් කර ඈ ළඟින්ම ඇලවුනෙමි.. තම රසඟෙහි පෙරසම මනාව පාදාගන කෙල සමඟ පදම් කරගන්නා මිතුරා දෙස මා බලා සිටියේ ඉතාම ඕනෑකමිනි.. ඔහුද  පෑදී තිබුනු වලක් මෙන් වූ යොනිය තුළට එකවරම ඇතුල් කළේය.. ඔහුද මා මෙන්ම විය. ඉනෙන් අල්ලාගන සෙමින් සෙමින් සංසර්ගය කරන්නට පටන් ගත් ඔහු ඇස් වසාගන වැර යොදා ඇයව ඔහුගේ කරගත්තේය.. මුළු කාමරය පුරාම ඇත්තේ ඇගේ කෙඳිරිල්ල හා මුසු වූ කාමුක ඝර්ෂණ  ශබ්ධයකි.. මා ඇයට ලංවී මිතුරා දෙස බලා සිටියෙමි. ඔහු විටෙක මාගේම ගල් කොල්ලෙකි..  ඔහුගෙන් මා හට ඒ සඳහා බාදාවක්ද නොවීය.. මා හට උවමනා වූයේ ඇය හා ඔහු එකම යහනකට ගැනීම පමණකි..  ඇය ඔහුගෙන් වින්දනයක් ලබන අතර මා හටද ඔහුව විඳීමට අවැසි විය. මින් පෙර මා ඔහුගේ බිරිඳ සමගද ඔහු හාම යහන් ගත වී ඇත.. ඇඳෙන් නැගිටගත් මා ඔහු පසුපසට ගොස් ඔහුව ඇය වෙතට නමා කෙල සමගම මගේ රසඟ ඔහුගේ ගුදය තුලට යැවූවෙමි.. ඔහුද කෙඳිරිගාන්නට වූයේ එහෙයිනි. නමුත් මා හට එයද ඉතා පුරුදුය.. ඔහු ඇය තුල දුවනවා සේම මාද ඔහු තුල දිව්ව්මි.. එය මාගෙ වෙසඟනගේ තරම්ම ලිහිල් නොවීය.. එය සතුටකි.. ඔහුව ඈ මත වැතිරවමින් මා තෘප්තියක් ලැබීය.. මගේ වැර පහරවල් සමඟම ඇයටත් සැරෙන්ම වදින්නෙ නිරායාසවමය.. මා ඔහුගෙන් ඉවත් වූවේ වෙසඟන වෙතට යාම සඳහාය.. මා ඈ වෙත ගොස් ඇගේ තන උරා බිව්වෙමි.. ඒ මා ස්වයන් වින්දනයේද යෙදෙන අතරතුරමය.. මිතුරා පැය බාගයකට ආසන්න කාලයක් ඇයව සතුටුකලා විය යුතුය.. ඇය සුරාන්තය වූවාද නැද්ද යන්නවත් මා නොදනිමි.. නමුත් ඇයගේ කෙඳිරිල්ල අඩු වී මලාන වී ඇති බව මට පෙණුනි.. ඉක්බිති  ඉදිරියට පැමිණි  මිතුරා මාගේ බිරිඳගේ  පසෙකින් දණ ගසාගන ඈ දෙසට ස්ව්‍යයන් වින්දනයේ යෙදුනු දුටු මා ඔහු හා අනෙක් පසෙන් එක්වූවෙමි.. ඔහුත් මමත් එකසේ එහි යෙදුනි.. බිරිඳ දහඩියෙන් තෙමී නැහැවී ඇත.. මා එක අතක් ඇගේ මුවෙහි තබාගන අනෙක් අතින් රසඟ පිනවූයෙමි.. මිතුරාද එසේම විය.. ඔහුගේ රිදමය තීව්‍ර වූයේ කෙඳිරිගාමින්‍ ය.. ඔහු එක එල්ලේම මාගේ බිරිඳගේ මුහුණ මතට පැයක පමණ මහන්සියේ ප්‍රතිපල එල්ල කළේය.. මා ඇඟිලි තුඩුවලින් ඇයට ඒවායේ රස දැනෙව්වෙමි. වැඩිවේලා නොගොස්ම මා හටද නිම් හිම් නොමැති විය.. ඇති වූ ආවේගයටම මා රසඟ ඇගේ මුව තුලට බලෙන්ම ඇතුල් කර මුව තුලම සුදු පැණිය නිදහස් කර දැමූවෙමි. තිදෙනාටම ඇති පදම්‍ ය.. මිතුරා විසින් ඇගේ බැමි එකින් එක ලිහා දමන ලදී.. පසුව අප දෙදෙනාම ඇඟේ දෙපසින් වැතිරී ඇගේ අඳභාවය නැති කර දැමූවෙමු..කල් තියා දන්නා හදුනන ඔහුව දුටු ඇයට පුදුමයක් ඇති වූවද ඇගේම අත යෝනිය මත තබාගනිමින් ඇස් වසාගන හුස්ම පිටකලාය.. අප තිදෙනා එළිවනතුරුම එක තුරුලේය..

 Rehan