මම සචී! අපේ ස්ටෝරි එක මෙච්චර දවස් ආසාවෙන් කියවපු ඔයාලාට ගොඩක් ස්තූතියි!
මේ ස්ටෝරි එක මුල ඉදන් අගටම කියවපු අපේ ෆෑන් කෙනෙක් ගිය සතියේ අපිව මීට් වුනා. (එයා කන්ටෑක් වුනේ ඇඩල්ට් ඩේටින්ග් සයිට් එකකින්) එයාට ලොකු උවමනාවක් තිබුනා ඒ කතාව ඇත්තමද කියලා අපි දෙන්නා ගේ කටින්ම අහගන්න.

ඊයේ හදිස්සියේ අවුරුදු 5කට විතර පස්සේ පරන කපල් එකක් චැට් කරා. එයාලා හදිස්සියේ චැට් කරලා තිබුනේ Faculty of sex එකේ අපේ වගේම කතාවක් යනවා කියන්න. ඒ හබියාත් චින්තාගේ පෞද්ගලික හිතවතෙක්.

ඉතින් අන්තිම කොටසින් අපේ පළවෙනි Soft Swap එක්ස්පීරියන්ස් එක ඔයාලා කියවන්න ඇති. ඒක ඉවර වෙලා අපේ ඊලඟ නයිට් එක නවතින්න තිබුනේ නුවරඑළිය. අපි ටිකක් ටවුන් එක පැත්තට ඇවිත් වාහනය අයිනක නවත්වලා හබී කතා කරා. එයාට කලින් දවසේ අවුල් වුන සිද්ධියත් එක්ක පොඩි බයක් තිබුනා. කොච්චර කියුවත් එයා හිතුවේ මම තාමත් අවුලෙන් ඉන්නේ කියලා. මට දුක තිබුනේ හබීට හරියට ප්ලේ කරන්න බැරි වුන එක විතරයි.

හබී කියුවා අපි ආපුහු ගෙදර යමු කියලා. එදා නයිට් මීට් වෙන්න හිටපු කපල් එකට කතා කරලා ප්ලෑන් එක කල් දාලා අපි එන්න පිටත් වුනා. මගදී Vanilla කපල් එකකට (Vanilla friends= Lifestyle එකේ නොවන සාමාන්‍ය යාළුවෝ) කතා කරලා එදා රෑ ඩිනර් අවුට් එකක් දාගත්තා.

එදා ඩිනර් අවුට් එකත් එක්ක, දවස් ගානක් තිබුන සෙක්ස් වයිබ් එකෙන් ආපහු අපි නෝමල් ලයිෆ් එකට ආවා. ට්‍රෑවල් කරලා, නිදිමරලා, ප්ලේ කරලා තිබුන මහන්සිය එක්ක අපි ගෙදර ආවා. ඇවිත් අපි දෙන්නා ටිකක් ප්ලේ කරලා නිදා ගත්තා.

ගෙදර ඇවිල්ලත් ඒ මාසේ ආපහු අපි MFM කිහිපයක් කරා. කපල් දෙක තුනක් මීට් වෙන්න ට්‍රයි කරත් ප්ලෑන් මැච් වුනේ නෑ. හබී කියන විදිහට ඒ මාසේ විතරක් මම පිරිමි 10ක් එක්ක සෙක්ස් කරලා තියෙනවා. මං හිතන්නේ මගේ වැඩිම රෙකෝඩ් එක.

ඒ මාසේ ඉවර වුනාට පස්සේ දැනගත්තේ මම ආපහු Pregnant කියලා. ඉතින් අපි පොඩි Brake එකක් ගත්තා Lifestyle එකෙන්. මට කලින් කොටස් වල කියන්න අමතක වුනා, Pregnant වෙනකන් මම දිගටම පළවෙනි බබාට Breastfeeding කරා. ඉතින් ඔය ප්ලේ කරපු ගොඩක් අය මගේ Breast milk බිව්වා. සමහරු පිස්සුවෙන් වගේ ඉවර කරන්න ට්‍රයි කරා. ගොඩක් පිරිමි හරි ආසයි Breast milk වලට.

ඉතින් අපි මාස කිහිපයක පොඩි Brake එකක් ගත්තා. ඔය අතර මම හබීට කියුවා කැමති කපල් එකක් එයාට ගිහින් මීට් වෙන්න කියලා. ඒත් හබීට එච්චර උනන්දුවක් තිබුනේ නෑ මම නැතුව ප්ලේ කරන්න. ඔය ඉන්න අතරේ ඇඩල්ට් ඩේටින්ග් සයිට් එකේ අය දිගටම හබී එක්ක චැට් කරා.

ඉතින් දවසක් අපි දාගත්තා කපල් එකක් කැෂුවල් මීට් වෙන්න. එයාලා හිටියේ අපිට 10-12 km දුර. අපේ ගෙදරටම ආවා එයාලා. හරිම Friendly cpl එකක්. අපිට වඩා ගොඩක් වයසයි. හැබැයි හොදට මේනිටේන් කරපු body එකක් දෙන්නාටම තිබුනා. ගොඩක් එක්ස්පීරියන්ස් තිබුන දෙන්නෙක්. එයාලා මගේ සිටුවේෂන් එක නිසාමයි කැෂුවල් මීට් වෙන්න ආවේ. ඇවිත් කියව කියව ඉදලා අපිටත් එහෙ එන්න කියලා ගියා.

තවත් අපිට 3-4 km දුර කපල් එකක් චැට් කර කර හිටියා. එයාලත් දවසක් අපි මීට් වුනා සුපර්මාකට් එකක කාර් පාක් එකේදී. ඒ මහ දවල් එයාලා ප්ලේ කරන්න කතා කරා. ඉතින් අපි බබා ගෙදර ගෙනිහින් අමිමාට දීලා ආපහු ඒ කපල් එකත් එක්ක බියර් ටිකක් අරං ගෙදර ආවා. තව අපි කලින් මීට් වුන Single guy කෙනෙක්ටත් එන්න කියුවා.

ඉතින් ඒක අපේ පළවෙනි Full swap එක කියන්නත් බැහැ bull කෙනෙකුත් හිටපු නිසා. ඒක මිනි Orgy එකක් කියන්නත් අමාරුයි, හරියටම කියුවොත් MFMFM එකක්.

දැන් දැනුමට පුංචි අතුරු කතාවක්.

MFMFM / MMFMF / MMFFM / MMMFF / FMMMF සහ MM FMF කියන්නේ එකම වගේ පේනවා වුනාට Lifestyle එකේ වෙනස්ම අවස්ථා හයක්. තව ඒවා තියෙනවා. ටිකක් පැහැදිලි කරාම ඔයාලාට තේරුම් ගන්න පුලුවන් වෙයි.

MFMFM කියන්නේ පිරිමි තුන්දෙනෙක් සහ කාන්තාවක් නමුත් බලන්න හැම තැනම M දෙන්නෙක් අතර F ඉන්නවා. ඒ කියන්නේ මෙතන හැමෝම විරුද්ධ ලිංගිකයන් අතර පමණක් සම්බන්ධකම් පවත්වලා තියෙනවා. සමලිංගික ක්‍රියාකාරකම් සිද්ධ වෙලා ම නෑ.

MMFMF කියන්නේ MM දෙකක් Gay සෙක්ස් කරලා තියෙනවා. FF දෙක වෙනම තියෙන නිසා F අය සමලිංගික ඇසුරක් පවත්වලා නෑ. ඔය විදියට ඔය අකුරු එන තැනත් එක්ක අර්ථ ගොඩාක් එනවා.

දැන් ආපහු ප්‍රධාන කතාවට.

මම ප්‍රෙග්නන්ට් කියලා දැනගත්තාට පස්සේ පලවෙනි පාරට අපි වෙන අයත් එක්ක ප්ලේ කරේ. කට්ටිය බියර් අරං ඉවර කරලා වොශ් දාගෙන අපි ප්ලේ කරා. මම බිව්වේ නෑ එදා. හබී අනික් Lady එක්ක Fore play එක පටන් ගත්තා, මට ඉතූරු දෙන්නා සෙට්වුනා. මම Pregnant නිසා අනික් දෙන්නා ගොඩක් පරිස්සමින් මාත් එක්ක මූව් වුනේ. ඒක වෙනස් ම අත්දැකීමක්. මගේ හෝමෝන් ලෙවල් වෙනසත් එක්ක ෆීල් වෙන එකත් වෙනස් වෙනදාට වඩා.

එදා තමයි මම පළවෙනි වතාවට හබී වෙන ලේඩි කෙනෙක් එක්ක සේම් රූම් Intercourse එකක් කරනවා දැක්කේ. මම හිතුව තරම් ජෙලසි ප්‍රශ්නයක් ආවේ නෑ. ඇත්තටම ඒක ලොකු රිලීෆ් එකක් වුනා. අදටත් ඒ කපල් එකේ ඇඩල්ට් ඩේටින්ග් සයිට් එකේ ඒ ලේඩිට Fuck කරනවා මගේ හබියාගේ පිටිපස්සෙන් ගත්තු පින්තූරයක් තියෙනවා. පින්තූරය අරං තිබුනේ එයාගේ හබියා. මම අන්තිමට පළවෙනි Pregnancy period MFM එක කරා. ඒත් දෙන්නාම ටිකක් බයෙන් Intercourse කරේ. හැබැයි මට ලොකු අපහසුවක් වුනේ නෑ. අන්තිමට මාරුවෙන් මාරුවට Fuck කරලා මම දෙන්නාටම යැව්වා.

අපිට ටයිම් එක ගැන ලොකු ගැටලුවක් තිබුනා. බබාව ගන්න ආපහු යන්නත් ඕන. අනික් කපල් එකත් බබා ගෙදර දාලා ඇවිත් තිබුනේ. ඒක නිසා අපිට ඉක්මනට සෙශන් එක ඉවර කරන්න වුනා. හබීට නම් එදා යවන්න සෙට්වුනේ නෑ. එයා මං ගැන බයෙන් හිටිය නිසාද දන්නෑ මූඩ් එක හරියටම එයාට සෙට්වෙලා තිබුනේ නෑ. කොහොම හරි අපි පළවෙනි Full swap එක ඔෆීශියලි කම්ප්ලීට් කරා.

අනික් අය වොශ් දාගෙන පිටත් වුනා. අපිත් බබා ගන්න ගියා. Pregnancy නිසා නවත්වපු Ice brake එක විදිහට අපිට ඒක හොදට වැඩ කරා. ඊට පස්සේ අපි ආපහු ට්‍රෑක් එකට ආවා. ඒ කපල් එකත් ගොඩක් ෆ්‍රෙන්ඩ්ලි වුන නිසා අදටත් එයාලා අපි එක්ක කතා බහ කරනවා. එයාලා එක්ක ඊට පස්සේ ඉවෙන්ට් කිහිපයක් කරා. ඒ ටික ඊලඟ කොටසකින්. පස්සේ කාලේක දැනගත්තේ හබීලා දෙන්නාම එකම පාසලේ කාලයක් හිටපු අය. අපිට Mutual vanila friends ලා ගොඩක් ඉන්නවා. හැබැයි අදටත් අපි දෙගොල්ලෝ අතර රහස් සේෆ්.

ලියන්න පරක්කු වුනාට සමාවෙන්න. අපි ඉක්මනට ඊලඟ කොටස ගේන්න ට්‍රයි කරන්නම්.