ෆේස්බුක් එකේ පහන්තුඩාව කිය කිය ඇල්ලක් ළඟ එක එක ෆොටෝ වැටෙද්දි මං වල්මත් වෙලා බලන් හිටියා. මොකක් හරි ලීක් එකක් කියල හිතුනත් ‍හරියටම මොකක්ද කියල අදහසක් ගන්න බැරිවුනා. ඉතින් ලීක් වුනු වීඩියෝව ඉල්ලලා ‍ෆේස්බුක් එකේ ප්‍රසිද්ධ ඉල්ලීමක් කළා. ගොඩක් අය වීඩියෝව ඉන්බොක්ස් කරලා තිබුන. මගේ කුතුහලය සංසිඳුවීම ගැන ඒ හැමදෙනාටම ස්තුතියි.

ඒත් ඒක ලීක් එකක් නෙමෙයි. පෝර්න් හබ් එකට වීඩියෝ හදන ලංකාවෙ යුවළක් විසින් කරපු තවත් එක වීඩියෝවක්. දැන් ටික කාලෙක ඉඳන් මම පෝර්න් හබ් බලන්නෙ නෑ. පෝර්න් හබ් වලින් රියල් ලයිෆ් වීඩියෝ අයින් කරලා සැලසුම් සහගතව කරපු, අනන්‍යතාව තහවුරු කරන වීඩියෝ විතරක් ඉතුරු වුනාට පස්සෙ මට ලංකාවෙ පෝර්න් ක්ලිප් එකක තියෙන ආස්වාදය අහිමි වුනා. ඉතින් වැඩිපුර මම ගැවසෙන්නෙ xvideos වල.

ලංකාවෙ පෝර්න් හබ් එකට කරන ගොඩක් වීඩියෝවල මූන වැහෙන්න වෙස්මූනක් දානවා. ඒකෙන් මගේ සම්පූර්ණ වින්දනය බාධා වෙනවා. ඇත්තටම පෝර්න් එකක හැඟීම් දනවන තැන මූන. ශරීරයේ එක එක අවයව පෙන්නුවට ඒක ජීව විද්‍යා පාඩමක් වගේ වෙනවා විතරයි. ඒත් ලංකාව වගේ රටක එහෙම මූනත් පේන වීඩියෝ හදලා ජීවත් වෙන්න පුළුවන් පසුබිමක් නෑ. ඒ හින්ද මං නොබැලුවත් දේශීය පෝර්න් කලාවෙ පුරෝගාමී වැඩක් කරමින් හිටපු කොල්ලන්ට කෙල්ලන්ට මගේ තිබුණ ගරුත්වයක්.

මේ පහන්තුඩාව වීඩියෝව කරන්නෙ විද්‍යා ඉසුරිකා කියල කෙනෙක්. එයාට තියෙනවා පෝර්න් හබ් චැනල් එකක්. ඒකෙ වීඩියෝ තුන්සිය හැටගානකට ආසන්න ප්‍රමාණයක් තියෙනවා. සබ්ස්ක්‍රයිබර්ස්ලා හයදාස් ගානක් ඉන්නවා. මිලියන හතරකට ආසන්න ප්‍රමාණයක විව්ස් තියෙනවා.

විද්‍යාගේ වීඩියෝ අනිත් අ‍යගේ වීඩියෝවලට වඩා වෙනස්.

‘මං ආසයි එයත් එක්ක ලෝකෙ වටේ ඇවිදින්න. විනෝද වෙන්න’

ඒක තමයි විද්‍යාගෙ මො‍ටෝ එක. ඇත්තටම එයාගෙ වීඩියෝවල තියෙන්නෙත් පෙම්වතා එක්ක රටේ තැන් තැන්වලට ගිහින් සෙක්ස් කරන එක. මුල ඉඳන් බලාගෙන ගියොත් ඒ වීඩියෝ ටිකෙන් ටික තත්වයෙන් උසස් වෙන හැටිත්, නිර්මාණාත්මක වෙන හැටිත් දකින්න පුළුවන්. එයා වනාන්තරවල, මීමුරේ වගේ තැන්වල එලිමහනෙ පෙම්වතා එක්ක රමණය කරනවා. පෙම්වතා අතින් විද්‍යාව වීඩියෝ වෙනවා.

නිකංම ශරීරයේ කොටස් වීඩියෝ කරනවා වෙනුවට මේ වීඩියෝවලදි අවට පරිසරයත් ඒ අනුරාගයට එකතු කරගන්න උත්සාහ කරනවා. සෙක්ස් කියන එක වැහුනු කාමරයක ඇඳක් උඩ කරන දෙයක් කියන තැනින් විද්‍යා ඒක ස්වභාවික එලිමහනක විඳින පැතිරුනු අනුරාගයක්, විනෝදයක් බවට පත්කරනවා.

වැදගත්ම දේ මේ වීඩියෝවල මූනට වෙස්මූනක් දාන්නෙ නෑ. ඒ වෙනුවට කැමරා කෝනය වෙනස් කිරීමෙන් හෝ නැත්නම් කොන්ඩයෙන් මූන වැහෙන විදිහට සකස් කිරීමෙන් රූප රාමුව හදාගන්නවා. ඒ හින්දම මට අනිත් වීඩියෝවලදි වෙන ශෘංගාරභංගය විද්‍යාගේ වීඩියෝවලින් සිද්ද වෙන්නෙ නෑ. ඒ වීඩියෝ ඇත්තටම ආස්වාදනීයයි. ඒ වගේම බලාපොරොත්තු දනවනසුලුයි. විද්‍යාට ටිප් කරන්න උත්සාහ කළත් මොකක් හරි තාක්ෂණික දෝෂයක් නිසා ඒ ඔප්ෂන් එක වැඩ කරන්නෙ නෑ.

එකපාරටම මේ ඇතිවුනු පහන්තුඩාව රැල්ල නිසා විද්‍යාගේ වීඩියෝ නිර්මාණවලට සංස්කෘතික පොලිසිවලින් හානියක් නොවේවා කියල ප්‍රාර්ථනා කරනවා. ඒ වගේම ඇලවල් දොලවල් ළඟ පෙම්වතුන්ට ගිහින් මේ විදිහෙ ආස්වාදයක් ලබන්න ඇති අවස්ථා ඇහිරෙන එකක් නෑ කියලත් හිතනවා. මොකද මේ වගේ දේකට පස්සෙ ඇල්ල ළඟ මුරට ඉන්න වගේ විහිලු පටන් ගන්න බොහෝ ඉඩ තියෙන හින්ද.

පහන්තුඩාවත් එක්ක මට හිතුන එලිමහනෙ ලිංගික හැසිරෙන එක ගැනත් ටිකක් කතා කරන්න. ඒක අනිවාර්යෙන්ම ඕනම කෙනෙක් විසින් ලැබිය යුතු වර්ගයේ දිව්‍යමය අත්දැකීමක්. හැමෝගෙම බකට් ලිස්ට් එකේ එහෙම එකක් තියෙන්නම ඕන. එලිමහන කිව්වම එක පැත්තකින් තියෙනවා ජනාකීර්ණ තැන්වල රහසින් කරන හදිසි ලිංගික එක්වීම්, පබ්ලික් සෙක්ස් කියන වර්ගයට අයිති වෙන. ඒත් මෙතනදි අපි කතා කරන්නෙ වඩාත් සොබා දහම එක්ක කරන රමණයන්. ඒ කියන්නෙ වනාන්තරවල, හුදකලා වෙරළ තීරවල, දියඇලි යට, රාත්‍රී තරු වියන් යට වගේ තැන්. මේ වගේ අනුරාගී අත්දැකීමකදි වැලි, කොල, වතුර සහ මඩ වගේ දේවල් බලාපොරොත්තු වෙන්න ඕන. ඒවා සිරුරේ තැවරෙන්න වගේම ඒවත් එක්ක සෙක්ස් කරන්න සිද්ද වෙනවා.

මේ විදිහෙ එලිමහනකදි දැනෙන ප්‍රධාන දේ තමයි ඇඩ්වෙන්චරස් ගතිය. ඒකෙ තියෙන රහස්‍ය බවත්, අලුත් බවත්, නිර්භීත බවත් මේ වගේ ලිංගික එක්වීමක් වඩාත් ආස්වාදනීය කරනවා. ඒ වගේමයි අසීරුව. හොඳ සනීප යහනක වැතිරෙනවා වගේ නෙමෙයි ගස් කඳක් බදාගෙන සෙක්ස් කරන එක. නමුත් මේ හැමදේකින්ම මේ රමණය වඩාත් රමණීය එකක් කරනවා.

ලංකාවෙ එලිමහන් සෙක්ස් කරද්දි ඒක පරිස්සමෙන් කරන්න ඕන. කීයටවත් අහුවෙන්න නම් එපා. අපේ රටේ තියෙන ලිංගික අසහනයත් එක්ක ඒ වගේ දේක සුන්දරත්වය හෝ දඟකාරබව විඳින්න දන්න පිරිස අඩුයි. ඒ වෙනුවට ඔය සදාචාරය රකින පිරිස් එකතුවෙලා මේ පෙම්වතුන් ලැජ්ජාවට පත් කරමින්, පොලිසිය කැඳවමින් ලොකු සංදර්ශනයක් කරන්න ඉඩ තියෙනවා. නැත්නම් පාදඩයන් පිරිසක් විසින් මේ අයට අතවර කරන්න ඉඩ තියෙනවා. අපි සංස්කෘතිකව ආරක්ෂිත රටක් නෙමෙයි කියන තත්වය අවාසනාවන්ත විදිහට වුනත් අපිට මතක තියාගන්න වෙනවා.

කලින් සූදානමක් ඇතුව යන එක වඩාත් හොඳයි. ඕන කරන විදිහෙ ගන බ්ලැන්කට්ටුවක්, ඇඳගන්න ඇඳුම් හෝ අවශ්‍ය වෙනත් දේවල් ලෑස්ති කරගෙන යන එකෙන් මුහුන දෙන අවහිරතා අඩු කරගන්න පුළුවන්. ඒත් ඒ අනපේක්ෂිත බවම විඳින්න කැමති අයට ඒ විදිහට කරන්නත් බාධාවක් නෑ.

මේ වගේ තැන්වලදි ක්‍රියේටිව්ම දේ වෙන්නෙ තෝරගන්න පොසිෂන් එක. අපිට හිතේ තියෙන හැම විදිහකටම රමණය කරන්න එලිමහන සුවපහසු නෑ. ඒ හින්දම වෙලාවට තැනට ගැලපෙන පොසිෂන් තෝරගන්න නැත්නම් නිර්මාණය කරගන්න අපිට සිද්ද වෙනවා.

පබ්ලික් සෙක්ස්වල වගේ හදිස්සියක් මේ විදිහෙ එලිමහන් රමණයකදි අවශ්‍ය වෙන්නෙ නෑ. ඊට වඩා අපිට නිදහසේ නිරුවතින් ඒ සියල්ල විඳින්න තියෙනවා නම් තමයි ඒ අත්දැකීම පරිපූර්ණ වෙන්නෙ. ශිෂ්ටාචාරෙන් පිටමං වෙලා වනාන්තරගත මොහොතක ශරීර ආශ්චර්යය විඳින එකයි ඒ වගේ දේක ගැඹුරු ආසාව වෙන්නෙ. නිකංම ලිංගික ක්‍රියාව කරලා දුවගෙන එනවා වෙනුවට නිරුවතින් වැතිරගෙන තුරු වියන් හෝ තරු වියන් නරඹමින් ඉන්න එක සුරතාන්තයට එහා ආස්වාදයක්.

ඉතින් පහන්තුඩාවේ ආස්වාදය විද්‍යාට විතරක් නෙමෙයි. ඒකෙන් ඉන්ස්පයර් වෙලා තව තවත් අය, තව තවත් තැන්වල නිරුවත් වෙන්න. ඒකාකාරී රමණය රමණීය එකක් කරගන්න.