මේ කාම පත්තර රැල්ල අපිට මුනගැහුනෙ අසූවෙ අග සහ අනූව මුල කාලෙදි. මරදානෙ එල්ෆින්ස්ටන් එක ළඟ පාලමේ යට පත්තර කඩෙන් අතට අහුවෙන ඕනම වැඩිහිටි පත්තරයක් ගන්න අපි ඇබ්බැහි වෙලා හිටියා. ඒ පත්තර මිටි පිටින් මෙට්ටෙ යට දාගෙන පරිස්සම් කළා. ඒවා අහුවෙලා ගෙවල්වලින් ගුටිකෑවා. ඒත් ඒ පත්තරයක් අතට ගත්තම දැනෙන හැඟීම වෙන කිසිදේකින් ලබාගන්න බැරි වුනා. වැඩිහිටි වීඩියෝ කැසට් තිබුනත් ඒවා ඕන වෙලාවට අතට ගන්න පුළුවන් විදිහෙ භාවිතයක් නෙමෙයි. රෑට තනියම කාමරේ ඉන්නකොට වැඩක් ගන්න පුළුවන් වුනේ වැල පත්තරවලින් විතරයි. නවරස, සතුට, එක්කම බන්දුල පද්මකුමාර නම නැතුව කරපු පතිපතිනි පත්තරෙත් නිතර ගන්න තිබුන.

ඊට පස්සෙ මේ හාර්ඩ්කෝර් වැල පත්තර කලාව ටික ටික අභාවයට යමින් සොඳුර සීදේවි වගේ සොෆ්ට්පෝර්න් පත්තර කලාවක් ආවා. ඒවා කඩවල ප්‍රසිද්ධියෙ එල්ලෙමින් තිබුන. මං එකක් නෑර සොඳුර පත්තරේ ගත්තා. රෝහණ කුමාර කියන්නෙ මගේ වීරයෙක් වුනා. ඇත්තටම සොඳුර පත්තරේ ලංකාවෙ ශෘංගාර ප්‍රකාශන කලාවේ විශේෂයෙන් කතා කරන්න ඕන වැඩ කීපයක්ම කළා. හැම පත්තරයක් එක්කම පිටිපස්සෙ පිටුවෙ පිනප් ගර්ල් කෙනෙක්ගෙ පිංතූරයක් දුන්නා. ඒ ශෘංගාර විප්ලවය සමරන්න වෙන් කරන ඉඩක් මේ.

Sepa


Sathuta


Sakunthala


Sadamali


Rath Aunty


Deepakka


Rasama Rasa


Mal Raani


Maneesha


Nawarasa


Nawarasa 02


Play Boy


Play Boy 02


Kiss


Kiss 02


Lollipops


Love


Love 02


Lucky Stud


Mal


Mal Paba


Asawata Thatu Labila